PrestaShop - řešení pro internetový obchod

Moderní systém pro internetový obchod za nízké pořizovací náklady. Jedná se o open source systém jehož základní verze je zdarma, ale placených je mnoho rozšiřujících modulů pro různé speciální funkce.

Tento e-shop je vhodný pro obchodníky, kteří chtějí nezávisle provozovat systém pro internetový obchod, mít ho pod kontrolou a mít možnost ho rozšiřovat o nové funkce, ale přitom neinvestovat do vývoje celého systému.

K systému je možno zakoupit také mnoho témat vzhledu. Aktuální verze systému je nová verze 1.7. Originální téma vzhledu a speciální moduly můžu vytvořit.

Pro nezkušené uživatele bude zřejmě konfigurace systému časově náročná a obtížná,  s tím mohu pomoci.

Mohou se vám hodit mé moduly, které jsou zdarma:

Aktualizace

Výhodou PrestaShopu je aktualizovaný systém. PrestaShop vydává opravy chyb a jiné aktualizace v číslovaných verzích např. 1.7.5.0. Pokud máte e-shop rozšířený o své moduly, neměly by bežné minoritní aktualizace (poslední dvě číslá verze) vyžadovat větší úpravy u modulů vyvořených bez overridingu tříd, protože jsou zpětně kompatibilní pro témata vzhledu a moduly. V případě aktualizací hlavních verzí např. z 1.6 na 1.7, jednou za několik let, se jedná o velmi odlišný vylepšený systém, proto v tom případě bude nutné moduly více přepracovat.
K povýšení hlavní verze však, kromě zastarávání vašeho systému, nejste ničím nuceni. Soubežně s verzí 1.7 byla nadále minoritně aktualizovaná i verze 1.6.  

Domovská stránka

PrestaShop.com

Demo

http://demo.prestashop.com

http://demo.prestashop.com/#/en/back

Témata vzhledu

http://addons.prestashop.com/en/3-templates-prestashop

Nabízím služby k systému Prestashop

  • instalace a nastavení
  • úprava pro české prostředí
  • vytvoření tématu vzhledu
  • vývoj nových modulů a funkcí
  • administrace (správa) systému
  • nastavení napojení na některé potřebné služby
  • konzultace